Kurs Peak Performance Buoyancy PADI

Kurs Doskonała Pływalność

PADI Peak Performance Buoyancy

Czas trwania: 1 dzień

 

Koszt: 600 PLN

Kurs Doskonała Pływalność

PADI Peak Performance Buoyancy

Kurs specjalizacja PADI Doskonała Pływalność jest naturalną kontynuacją edukacji nurkowej i zbieraniem doświadczeń nurkowych w trakcie kontynuacji edukacji.

Kurs Doskonała Pływalność zawiera najważniejsze elementy związane z pływalnością w nurkowaniu w zakresie odpowiedniej ilości balastu, oraz jego rozłożenia. Dodatkową wartością z kursu Doskonała Pływalność jest kontrola oddychania w trakcie nurkowania co pozytywnie wpływa na zmniejszenie zużycia powietrza  a tym samym wydłuża czas nurkowania.

Minimalny wiek kursanta

Wiek: 10 lat

Wymagania wstępne

Certyfikat PADI (Junior) Open Water Diver lub stopień równorzędny innej organizacji nurkowej

Czas trwania

1 dzień

Sprzęt
  • Zapewniamy profesjonalny komplet sprzętu nurkowego  na czas trwania kursu (ABC, jacket, automat, butlę, pianka, komputer nurkowy)
  • Posiadamy sprzęt dostosowany dla dzieci i młodzieży
  • Używamy lekkich 10l butli nurkowych aby nie nadwyrężać kręgosłupów podczas zajęć szkoleniowych
WODY OTWARTE

W Polsce nurkowania realizujemy w 2 profesjonalnych bazach nurkowych.

Nurkowania realizujemy przez cały rok w zimnej wodzie w opcji suchy skafander (od 10 roku życia) a na wyposażeniu posiadamy całą rozmiarówkę suchych skafandrów.

Ślesin koło Konina Baza Honoratka - Na miejscu znajduje się baza nurkowa, gdzie można przyjechać z Rodziną lub osobą towarzyszącą a na dnie akwenu zatopione jest: śmigłowiec MI 29, wraki łodzi, aut i wiele innych atrakcji.

Jaworznie na tzw Koparkach - zalany kamieniołom, przypominający Chorwację z czysta przejrzystą wodą.Na dnie kamieniołomu są zatopione: 2 potężne koparki wydobywcze - jak w Bełchatowie, wrak statku Wilhelm i wiele innych atrakcji.

Egipt - Dahab - kultowe miejsce spotkań nurków i surferów. Słoneczny kultowy Dahab, nurkowania w Blue Hole i Canion w ciepłym morzu, 7 dni wakacji, słońca, urlopu. Urocze, klimatyczne miejsce, prawdziwy pyszny sea food​.

 

Cena
Rodzaj kursu
Cena
Kurs standardowy
600 PLN
Kurs indywidualny
900 PLN
Kurs indywidulny z Course Directorem
1200 PLN
Kurs rodzinny (Min. 3 osoby)
500 PLN
Cena nie zawiera
  • Opłaty za certyfikat płatny do PADI wg. aktualnego cennika 
  • Wejść na basen, wyjazdu na wody otwarte - Polska lub Egipt