Kursy techniczne

Kursy Techniczne

Instruktor:  Dariusz Wilamowski

Kursy techniczne

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych kursów technicznych.

Kursy Techniczne prowadzi Dariusz Wilamowski z projektu 300m (sprawdź w Google i FB referencje i sukcesy)

Dariusz (Miodzio) Wilamowski nurkuje od 1990 roku. Posiada uprawnienia kilku organizacji nurkowych w tym: TDI Extended Range oraz PSAI Explorer Trimix. Jego pasją jest nurkowanie.

 

Pociągają go wyzwania, nieznane miejsca, duże głębokości, wraki i ekstremalne warunki.

 

Ponad stukrotnie pokonał głębokość 100 metrów. 

 

Dariusz Wilamowski bił rekordy polski w głębokości nurkowania, osiągając 245 metrów w 2009 roku oraz 264 metry w 2010 roku.

Oba te rekordy zostały osiągnięte we włoskim jeziorze Garda.

Ofera

Kurs TDI Advanced Nitrox Diver

Pierwszy kurs z nurkowania technicznego. Nurkowania do głębokości 40 metrów z dodatkową butlą boczną (stage) i  użyciem mieszanin o zawartości tlenu od 21 do 100%. Podstawy nurkowań dekompresyjnych, nauka planowania i bezpiecznego realizowania nurkowań technicznych.

 

Kurs TDI Decompression Procedures

Szkolenie techniczne z dekompresją (przy użyciu powietrza i mieszanin nitroksowych lub tlenu z butlą „stage” w celu tzw. przyspieszonej dekompresji do głębokości 45 metrów 

Planowanie i realizacja dekompresji oraz techniki rozwiązywania sytuacji awaryjnych.

 

Kurs TDI Extended Range Diver 

Kurs TDI Extended range kurs do głębokości 45 - 55 metrów,  mieszanką denną jest powietrze z ciśnieniem parcjalnym tlenu do 1.4 ATA czyli tam gdzie brak jest dostępu do helu np na safari. Nurkowania z użyciem zestawu twinset z gazem dennym oraz 2 dodatkowych butli stage zawierających różne gazy dekompresyjne. Nurkowania do 55 metrów głębokości z nielimitowaną dekompresją.

 

Kurs TDI Trimix Diver

Kurs nurkowania technicznego na trimixie normoxycznym do głębokości 60m z użyciem twinsetu oraz butli bocznych z gazami dekompresyjnymi zawierających tlen od 50% do 100%.

 

Kurs Normoxic Trimix Diver to kurs techniczny użyciu mieszanin Trimix, do oddychania na dużych głębokościach. Kurs do nurkowań dekompresyjnych

 

Kurs TDI - Advanced trimix Diver

Kurs Trimix Diver to kurs techniczny przy użyciu mieszaniny Trimix (zawierającej Hel),oraz zawiera podstawowe informacje i umiejętności w zakresie nurkowania technicznego do głębokości 110 metrów, przy użyciu odpowiednich mieszanin nitroxowych i tlenu do dekompresji.