Kurs Underwater Navigator PADI

Kurs Podwodny nawigator

PADI Underwater Navigator

Czas trwania: 1-2 dni

 

Koszt: 900 PLN

Kurs Podwodny nawigator

PADI Underwater Navigator

Kurs specjalizacja PADI Underwater Navigator to jeden z najlepszych kursów nurkowych, który jest wykorzystywany w nurkowaniu głębokim, nocnym i wrakowym i innych

Uczymy efektywnej nawigacji pod wodą z wykorzystanie kompasu oraz mierzenia odległości pod wodą. Nauczymy CIę nurkować z kompasem wykonując: kwadraty, prostokąty, trójkąty gwiazdy a nawet 13 skrętów z kompasem.

Dodatkowo nauczymy Cię poprawnego zachowania w przypadku gdy stracisz orientacje pod wodą.

Minimalny wiek kursanta

Wiek: 10 lat

Wymagania wstępne

Certyfikat PADI (Junior) Open Water Diver lub stopień równorzędny innej organizacji nurkowej

Czas trwania
  • 1 dzień: dla osób, które w trakcie kursu AOWD wykonały wszystkie wymagania zaliczeniowe dla nurkowania nawigacyjnego typu Adventure
  • 2 dni: dla osób, które nie zaliczyły wymagań dla nurkowania typu Adventure specjalizacji nawigacyjnej w trakcie kursu AOWD
  • Zapewniamy profesjonalny komplet sprzętu nurkowego  na czas trwania kursu (ABC, jacket, automat, butlę, pianka, komputer nurkowy, kompas)
  • Posiadamy sprzęt dostosowany dla dzieci i młodzieży
  • Używamy lekkich 10l butli nurkowych aby nie nadwyrężać kręgosłupów podczas zajęć szkoleniowych
WODY OTWARTE

W Polsce nurkowania realizujemy w 2 profesjonalnych bazach nurkowych.

Nurkowania realizujemy przez cały rok w zimnej wodzie w opcji suchy skafander (od 10 roku życia) a na wyposażeniu posiadamy całą rozmiarówkę suchych skafandrów.

Ślesin koło Konina Baza Honoratka - Na miejscu znajduje się baza nurkowa, gdzie można przyjechać z Rodziną lub osobą towarzyszącą a na dnie akwenu zatopione jest: śmigłowiec MI 29, wraki łodzi, aut i wiele innych atrakcji.

Jaworznie na tzw Koparkach - zalany kamieniołom, przypominający Chorwację z czysta przejrzystą wodą.Na dnie kamieniołomu są zatopione: 2 potężne koparki wydobywcze - jak w Bełchatowie, wrak statku Wilhelm i wiele innych atrakcji.

Egipt - Dahab - kultowe miejsce spotkań nurków i surferów. Słoneczny kultowy Dahab, nurkowania w Blue Hole i Canion w ciepłym morzu, 7 dni wakacji, słońca, urlopu. Urocze, klimatyczne miejsce, prawdziwy pyszny sea food​.

 

Cena
Rodzaj kursu
Cena
Kurs standardowy
900 PLN
Kurs indywidualny
1250 PLN
Kurs indywidulny z Course Directorem
1800 PLN
Kurs rodzinny (Min. 3 osoby)
750 PLN
Cena nie zawiera
  • Kosztu podręcznika oraz opłaty za certyfikat płatny do PADI wg. aktualnego cennika 
  • Wejść na basen, wyjazdu na wody otwarte - Polska lub Egipt