Szkolenia

Kursy i programy podstawowe

Kursy Instruktorskie PADI

Specjalizacje nurkowe

Kursy i specjalizacje dla dzieci

Kultowy kurs nurkowania PADI

Zapraszam na nurkowania w ramach kultowego – podstawowego kursu nurkowania PADI. Nurkujemy w każdy weekend: sobota i niedziela bo dysponujemy bez ograniczeń czasowych całym 25m basenem bez rekreacji, fitnes czy nauki pływania. Cały komplet sprzętu nurkowego zapewniamy na czas trwania kursu. Na basen zabieramy – klapki, ręcznik, butelkę wody i coś do jedzenia. Czas trwania ok 3 godziny ale cenimy jakość i na naukę zapewniamy optymalną ilość czasu.

Do końca kwartału 2023 – Dofinansowanie 500 PLUS dla młodzieży* lub 350 PLUS dla Medyków, pracowników akademickich i służb mundurowych oraz pracowników UMŁ

*podstawą zniżki jest dokument potwierdzający status

Warto przeczytać referencje i opinie na temat szkoły lovetodive.pl które dostępne są w  Google- Opinie Moja Firma i Facebooku – Opinie

Kurs nurkowania z certyfikatem Open Water Diver PADI:

9 nurkowań (5 w basenie + 4 w wodach otwartych = egzamin)
Minimalny wiek: 10 lat Max. głębokość: 18 metrów

Do opanowania są wszystkie umiejętności z 5 nurkowań w basenie oraz 4 nurkowań na wodach otwartych (na i pod powierzchnią). Dodatkowo kilka wykładów z teorii, 5 quizów, egzamin końcowy oraz test pływania i utrzymywanie się na powierzchni.  Podręcznik napisany jest dla młodzieży od 10 roku życia.

 Informacja dodatkowa – wody otwarte:

Egzamin (4 nurkowania) w wodach otwartych można zakończyć w Polsce lub Egipcie. Rekomendujemy Egipt – Dahab ze względu na ciepłą wodę, widoczność oraz bogactwo podwodnego świata jest oszałamiającym wspaniałym doświadczeniem dla nurków rozpoczynających przygodę z nurkowaniem bo nurkujemy na rafie z żółwiami, rybkami Nemo

W Polsce egzamin realizujemy w profesjonalnej bazie nurkowej. Nurkowania realizujemy przez cały rok w zimnej wodzie w opcji suchy skafander (od 12 roku życia) a na wyposażeniu posiadamy całą rozmiarówkę suchych skafandrów.

– Ślesin koło Konina Baza Honoratka –  z profesjonalną infrastrukturą nurkową gdzie można  przyjechać z Rodziną lub osobą towarzyszącą a na dnie akwenu zatopione jest: śmigłowiec MI 29, wraki łodzi, aut i wiele innych atrakcji.

Po ukończeniu kursu nurkowania kursant otrzymuje międzynarodowy certyfikat nurkowy PADI umożliwiający nurkowanie do 18 m. 

Dlaczego warto z Nami zrobić kurs nurkowania?

 • uśmiech i radość pojawiają się już po pierwszym nurkowaniu i poczujesz czystą dziecięcą radość z nurkowania

 • rozpoczynasz przygodę życia i zostaniesz odkrywcą podwodnego świata

 • wiemy jak “odkleić” młodzież od tabletów, telefonów komputerów i wirtualnego świata dając w zamian emocje, pasję

 • Kadra instruktorów to zespół uśmiechniętych i cierpliwych profesjonalistów

 • jakość nauki gwarantuje najwyższa autoryzacja PADI bo działamy legalnie i zgodnie ze międzynarodowymi standardami – ISO

 • Naszych klientów po kursie zapraszamy na nurkowanie, pływanie lub saunę

 • nurkowie mogą bezpłatnie wypożyczać sprzęt nurkowy

 • uczymy partnerstwa w nurkowaniu w grupach od 2 do 4 osób

 • bliższe i dalsze podróże nurkowe realizujemy po całym świecie z rodzinami

Sklep nurkowy z promocyjnymi warunkami – nurkowanie.eu 

Kursanci otrzymują 12% rabat na zakup sprzętu nurkowego przez sklep internetowy a kod rabatowy na zakup sprzętu nurkowego to partnerski program do budowania lojalności opartej na wiarygodności i uczciwości Jeśli zapadnie decyzja o zakupie własnego sprzętu nurkowego to zapewniamy rekomendację oraz sugestie aby wybrać optymalnie sprofilowany sprzęt nurkowy.

W przypadku pytań zachęcam do rozmowy.

PRZEMEK KACPRZAK – właściciel

Platinum Course Director #265186

Szkoła Nurkowania lovetodive.pl

Autoryzacja PADI 5 Star IDC dla Pro Divers S-25916  

Najwyższe wyróżnienie Elite Instructor 300+ 200+ 200+ od lat.

Wyróżnia Nas jakość. Zobacz opinie klientów na FB i Google  Nurkuj z Nami!

 • 10 lat minimalny wiek
 • 5 nurkowań w basenie
 • 4 nurkowania w wodach otwartych = Egzamin
 • 5 zajęć teoretycznych + egzamin teoretyczny
 • Sprzęt ABC (maska, fajka, płetwy)
 • Komplet sprzętu nurkowego na czas trwania kursu nurkowania: jacket, automat, butlę, piankę, komputer nurkowy.
 • Sprzęt nurkowy dostosowany dla dzieci i młodzieży
 • weekendy sobota i niedziela
 • w tygodniu ok. 18.00 – 19.00

Rekomenduję rozpoczęcie nauki nurkowania w weekendy ze względu na jakość nauczania z uwagi na więcej czasu i radości z nurkowania. Dodatkowo w weekendy mamy wynajęty cały 25m basen na nurkowanie (bez rekreacji, nauki pływania czy fitnes). Nurkujemy 7 dni w tygodniu i mamy również możliwość nurkowania w godzinach wieczornych.

Nurkujemy 7 dni w tygodniu od 6.00 do 22.00. Naukę nurkowania można rozpocząć w najbliższy weekend – terminy i lokalizację podaję poniżej.

 • 9 nurkowań i spotakń zgodnych z możliwościami nurków
 • 2 – 3 weekendy (sobota i niedziela) lub 7 dni

Basen – Łódź ul. Czajkowskiego 14

Polska – Ślesin koło Konina Baza Honoratka. Na miejscu znajduje się baza nurkowa, gdzie można przyjechać z Rodziną lub osobą towarzyszącą a na dnie akwenu zatopione jest: śmigłowiec MI 29, wraki łodzi, aut i wiele innych atrakcji.

Egipt – Dahab – kultowe miejsce spotkań nurków i surferów. Słoneczny kultowy Dahab, nurkowania w Blue Hole i Canion w ciepłym morzu, 7 dni wakacji, słońca, urlopu. Urocze, klimatyczne miejsce, prawdziwy pyszny sea food

2400 zł a cena zawiera:

9 nurkowań w tym: 5 nurkowań szkoleniowych w basenie + Egzamin = 4 nurkowania szkoleniowe w wodach otwartych Dodatkowo 5 zajęć teoretycznych + egzamin teoretyczny oraz Sprzęt ABC (maska, fajka, płetwy) i komplet sprzętu nurkowego na podstawowy kurs nurkowania: 

Opcja kursu indywidualnego (3500 zł) dla 1 nurka to indywidualny plan nauki nurkowania = 1 kursant = 1 Instruktor. Ustalamy indywidualne terminy nauki nurkowania w basenie i wodach otwartych.

Cena nie zawiera: podręcznika i opłat do PADI za certyfikat po egzaminie, wejść na basen, bazę nurkową, dojazdu, noclegu